Slide Background
baner_2000_667_2
baner_2000_667_3
baner_2000_667_4
baner_2000_667_5
baner_2000_667_6
previous arrow
next arrow

SOCIAL MEDIA > FACEBOOK > INSTAGRAM > GOOGLE MAPS

Facebook to największy serwis społecznościowy, pozwalający komunikować się ze sobą użytkownikom z całego świata. Jest to także miejsce, które pozwala na skuteczną i precyzyjną komunikację z klientami w niemal każdej branży.  Portal Facebook umożliwia podstawowe zarządzanie Fanpage’m marki praktycznie każdemu użytkownikowi, jednak skuteczna promocja możliwa jest dopiero z wykorzystaniem narzędzi Facebook Business, dającym nieporównywalnie większe możliwości w tworzeniu i targetowaniu reklam czy zarządzaniu budżetem.

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się promocją firm w Internecie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci, obniżyć koszty emisji reklam i cieszyć się nowymi klientami i wzrostem obrotów firmy.

W ramach obsługi strony firmowej na Facebooku oferujemy pakiet działań, które pozwolą zwiększyć zasięg Fanpage’a – dotrzeć do nowych klientów oraz utrzymywać stały kontakt z dotychczasowymi:

 • OBSŁUGA AKTUALNOŚCI NA FACEBOOKU, INSTAGRAMIE, TIK-TOKU
  Tworzenie, planowanie i publikacja wartościowych treści na profilu firmowym.
 • KOMUNIKACJA Z KLIENTAMI
  Odpisywanie na komentarze, wiadomości i opinie. Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami niezależnie od okoliczności.
 • REKLAMY I ZDARZENIA SPONSOROWANE
  Promocje lokalne, posty sponsorowane, kierowanie do strony www, zwiększanie liczby fanów etc. (tworzenie, konfiguracja, obsługa, raportowanie).
 • PRZYGOTOWANIE GRAFIKI DO ZDARZEŃ SPONSOROWANYCH
  Reklamy zgodne z wymogami Facebook’a, pozwalające na zwiększenie zasięgu i rozpoznawalności firmy.
 • DZIAŁANIA DODATKOWE
  Oferujemy przygotowanie profesjonalnych sesji zdjęciowych: produktowych, lokalu itp. – pozwalających uzyskać estetyczne treści umożliwiające wzrost zainteresowania Fanów.
 • Analogiczne działania prowadzimy w serwisach INSTAGRAM oraz Google Maps, TikTok.