reklama restauracji


Gastronomia nie jest nam obca. Wiemy co to tabaka i uwielbiamy zapewniać ją naszym Klientom. Pracujemy dla kilkudziesięciu restauracji, kawiarni, klubów i hoteli, pomagając im w zdobywaniu nowych gości i utrzymaniu dotychczasowych. Dodając do gastronomicznego biznesu szczyptę naszego marketingu tworzymy danie, któremu nie można się oprzeć.

Czym z marketingu możemy się zająć? W zasadzie ...wszystkim. Doradzimy w strategii zarządzania marką i zaprojektujemy menu. Dopasujemy grupę docelową i wydrukujemy wizytówki dla managera restauracji. Poprowadzimy firmowe konto na Facebook'u czy Instagramie, przygotujemy projekty graficzne i wykonamy profesjonalne zdjęcia potraw. Wiemy, jak reagować na negatywne komentarze i dbać o pozytywny wizerunek w Internecie.

A to wszystko w rozsądnej cenie, o wiele, wiele niższej niż koszt zatrudnienia pracownika marketingu. Jeśli chcą Państwo reklamować swoją restaurację - zapraszamy do kontaktu. Chętnie odwiedzimy Państwa na bezpłatnym spotkaniu konsultacyjnym, na którym przedstawimy nasze doświadczenie i możliwości.

Zajmujemy się m.in. planowaniem i realizacją:


  • kampanii reklamowych na Facebook'u, z wykorzystaniem narzędzi Facebook Ads
  • kampanii reklamowych z wykorzystaniem narzędzi Google AdWords - remarketing, reklama w wyszukiwarce Google, kampanie wizerunkowe z wykorzystaniem sieci reklamowych
  • kampanii z wykorzystaniem mediów konwencjonalnych: prasy i radia (w tym  przygotowanie graficzne reklam, tworzenie scenariuszy spotów radiowych, przygotowanie mediaplanów)
  • stron firmowych / fanpag'y w social mediach (tworzenie treści, planowanie, obsługa komunikacji z klientami)
  • kampanii opartych o marketing szeptany
  • niestandardowych kampanii reklamowych
  • serwisów internetowych, w tym sklepów on-line
  • pozycjonowaniem stron internetowych
  • innych działań marketingowych
  • event marketingiem (duże imprezy plenerowe i małe eventy firmowe)


Zapraszamy na bezpłatne spotkanie, na którym przedstawimy Państwu nasze doświadczenie i możliwości.


W celu umówienia spotkania lub porozmawiania o możliwościach współpracy prosimy o kontakt telefoniczny +48 799 101 102 lub +48 579 644 755 albo mailowy: biuro@promostrada.pl


NASZE USŁUGI DLA RESTAURACJI I GASTRONOMII:

Od 2007 roku oferujemy małym i średnim firmom skuteczne rozwiązania marketingowe, poprawiające ich konkurencyjność i pozycję na rynku.
Organizujemy imprezy firmowe, plenery, festyny i pikniki. Szczególną radość daje nam zawsze tworzenie imprez dla dzieci.
Przed rozpoczęciem działań reklamowych warto zastanowić się, jakie inne kroki możemy podjąć, aby nasze produkty czy usługi były bardziej przyjazne klientom.

KONTAKT

Promostrada Group Sp. z o o.
Plac Inwalidów 10
01-552 Warszawa
NIP 525 276 27 17
+48 798 440 880
biuro@promostrada.pl

Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000747050, Kapitał zakładowy 5000 PLN w całości opłacony.

LOKALIZACJA

SOCIAL MEDIA