SOCIAL MEDIA > facebook > INSTAGRAM > GOOGLE MAPS


Facebook to największy serwis społecznościowy, pozwalający komunikować się ze sobą użytkownikom z całego świata. Jest to także miejsce, które pozwala na skuteczną i precyzyjną komunikację z klientami w niemal każdej branży.  Portal Facebook umożliwia podstawowe zarządzanie Fanpage’m marki praktycznie każdemu użytkownikowi, jednak skuteczna promocja możliwa jest dopiero z wykorzystaniem narzędzi Facebook Business, dającym nieporównywalnie większe możliwości w tworzeniu i targetowaniu reklam czy zarządzaniu budżetem.

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się promocją firm w Internecie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci, obniżyć koszty emisji reklam i cieszyć się nowymi klientami i wzrostem obrotów firmy.

W ramach obsługi strony firmowej na Facebooku oferujemy pakiet działań, które pozwolą zwiększyć zasięg Fanpage’a - dotrzeć do nowych klientów oraz utrzymywać stały kontakt z dotychczasowymi:

  • OBSŁUGA AKTUALNOŚCI NA FACEBOOKU, INSTAGRAMIE, TIK-TOKU
Tworzenie, planowanie i publikacja wartościowych treści na profilu firmowym.

  • KOMUNIKACJA Z KLIENTAMI
Odpisywanie na komentarze, wiadomości i opinie. Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami niezależnie od okoliczności.

  • REKLAMY I ZDARZENIA SPONSOROWANE
Promocje lokalne, posty sponsorowane, kierowanie do strony www, zwiększanie liczby fanów etc. (tworzenie, konfiguracja, obsługa, raportowanie).

  • PRZYGOTOWANIE GRAFIKI DO ZDARZEŃ SPONSOROWANYCH
Reklamy zgodne z wymogami Facebook’a, pozwalające na zwiększenie zasięgu i rozpoznawalności firmy.

  • DZIAŁANIA DODATKOWE
Oferujemy przygotowanie profesjonalnych sesji zdjęciowych: produktowych, lokalu itp. – pozwalających uzyskać estetyczne treści umożliwiające wzrost zainteresowania Fanów.

Analogiczne działania prowadzimy w serwisach INSTAGRAM oraz Google Maps, TikTok.
Od 2007 roku oferujemy małym i średnim firmom skuteczne rozwiązania marketingowe, poprawiające ich konkurencyjność i pozycję na rynku.
Organizujemy imprezy firmowe, plenery, festyny i pikniki. Szczególną radość daje nam zawsze tworzenie imprez dla dzieci.
Przed rozpoczęciem działań reklamowych warto zastanowić się, jakie inne kroki możemy podjąć, aby nasze produkty czy usługi były bardziej przyjazne klientom.

KONTAKT

Promostrada Consulting Sp. z o o.
Nowy Świat 33 lok. 13
00-029 Warszawa
NIP 525 289 49 62
+48 798 440 880
kontakt@promostrada.pl

Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000952002, Kapitał zakładowy 5000 PLN w całości opłacony.

LOKALIZACJA