Skuteczne rozwiązania marketingowe


Oferujemy małym i średnim firmom skuteczne rozwiązania marketingowe, poprawiające ich konkurencyjność i pozycję na rynku. Działamy elastycznie, dostosowując się do potrzeb i możliwości naszych Partnerów, starając się jednocześnie maksymalnie wykorzystać ich potencjał rozwoju. Szukamy nowych rozwiązań, optymalizujemy proces reklamowy, likwidujemy zbędne koszty. W pełni rozumiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na kosztowne kampanie reklamowe. Proponujemy wyłącznie takie rozwiązania, które będą korzystne dla Partnera - analizujemy jego biznes i otoczenie rynkowe, a następnie dobieramy produkty właściwe do sytuacji. Każda złotówka wydana przez nas na reklamę ma sens.

Event marketing


Atrakcyjne wydarzenie to dobry sposób nie tylko na wynagrodzenie swoich klientów, ale także docenienie własnych pracowników. Organizujemy imprezy firmowe, plenery, festyny i pikniki. Szczególną radość daje nam zawsze tworzenie imprez dla dzieci. Realizujemy eventy kompleksowo - od pomysłu, poprzez przygotowanie planu i kosztorysu, po całościową realizację imprezy.

Consulting


Dobra reklama jest potrzebna, ale nie jest ona wyłącznym czynnikiem decydującym o sukcesie. Dzisiejszy rynek oferuje klientom szeroki wachlarz usług, wysoką konkurencyjność i szczególną dbałość o realizację potrzeb. Przed rozpoczęciem działań reklamowych warto zastanowić się, jakie inne kroki możemy podjąć, aby nasze produkty czy usługi były bardziej przyjazne klientom. Czym lepszy produkt, tym skuteczniejsze i trwalsze będą wszelkie działania reklamowe, a każda wydana złotówka będzie miała większą wartość. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze kilkudziesięciu firm, pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania.KONTAKT

Promostrada Consulting Sp. z o o.
Nowy Świat 33 lok. 13
00-029 Warszawa
NIP 525 289 49 62
+48 798 440 880
kontakt@promostrada.pl

Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, nr KRS 0000952002, Kapitał zakładowy 5000 PLN w całości opłacony.

LOKALIZACJA